HİZMETLERİMİZ

Akrep İlaçlama


Akrep ilaçlama, böcek türleri arasında canlıları öldürebilecek en etkili zehre sahip zararlı böcekler olan akreplerden korunmanın tek çözümüdür.


Akrepler Yaşam Alanlarımızda Nasıl Çoğalırlar ?

Bu zararlı canlılar topluluk halinde yaşayarak çoğalırlar. Akrepler çok sağlam bir bünyeye sahiptir. Bir akrep ortalama beş yıl yaşayabilir. Alanında uzmanlaşmamış, ilaçlama hizmetleri ile görüşüp, onlardan yardım alırsanız, akreplerden kurtulmanın kesin çözümünü sağlayamazsınız. İlaçlama uygulaması yaptırmak için öncelikle,akrep ilaçlama şirketleri arasında iyi araştırma yapmanız gerekir. ilaçlama servisi personellerimiz 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir.Mavi ilaçlama firması olarak, %100 garantili ilaçlama hizmetleri ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına sizleri akreplerden tamamen kurtarana kadar ilaçlama hizmeti vermekteyiz.


Akrep, yumurtlayarak çoğalır. Yumurtalarını sırtında taşıyan dişi akrep ortalama 50-55 adet yavru yapar. Yavrular deri değişim süreçleri tamamlayana kadar anne akrebin sırtında barınırlar. Deri değişim süreci tamamlanan yavrular anne akrebin sırtından inerek bağımsızca hareket ederler.

akrep ilaclama
akrep ilaclama