HİZMETLERİMİZ

Hamam Böceği Nereden ve Nasıl Gelir?

“Evde hamam böceği nasıl oluşur?” sorusunu cevaplamak hamam böceklerinin yaşamlarını devam ettirmek için ihtiyaç duydukları şeyleri bilmekle doğrudan ilintilidir. Su, gıda ve sıcak ortam hamam böceklerinin hayatlarını keyifle sürdürmelerini sağlayan etmenlerdir.Hamam Böceği popülasyonunun en sık olduğu yerler lağımlardır. “Evde hamam böceği nasıl olur?” diye merak ediyorsanız borulardan, açık pencerelerden, kapılardan eve giren hamam böceklerinin çok hızlı bir şekilde üreyerek tüm evi kolayca istila edebildiklerini bilmelisiniz. Özellikle yaz mevsiminde çoğalan hamam böcekleri geceleri aktifleşirler ve evin kenar köşe her yerine yumurtalarını bırakır, evcil hayvanların açıktaki yemleri dahil her şeyi yiyebilirler.


Hamam böceği nasıl oluşur?

Hamam böceği dünyanın her yerinde, en pis yerlerde ve en zor koşullara rağmen inatla yaşayabilen bir canlıdır. Bu da her an evinizde hamam böceği görülme riskinin olduğunu gösterir. Hamam böceğini marketten eve getirdiğiniz bir poşetle bile taşıma ihtimaliniz var. Özellikle sulu yerlerde yaşayan hamam böceklerinin asıl yaşam yerleri karanlık ve nemli yerlerdir. Eğer evinizde tek tük de olsa hamam böceği görüyorsanız onların yumurtalarını ve asıl yuvalarını bulacağınız yer lavabo ve boruların çevresindeki küçük delikler, boşluklar, banyo, garaj ya da bodrum katlarıdır.


Hijyeni ve elinizden geldiği kadar bakımı sağladığınız halde hamam böceği istilası devam ediyorsa yapmanız gereken profesyonel ilaçlama firmalarına başvurmaktır. Önlemler sizden, çözüm işinin uzmanı ilaçlama firmalarından! “Bayer Koruma Programı” üyesi olmasıyla kalitesini kanıtlayan Mavi İlaçlama'nın deneyimli ve uzman teknisyenleri ile hamam böceği probleminizi garantili bir şekilde çözebilirsiniz.


hamam bocegi
hamam bocegi