HİZMETLERİMİZ

Örümcek İlaçlama


Örümcek ilaçlama, ördüğü ağlar ile bakteri ve tozların birikmesine yol açan ve bu şekilde astım bronşit gibi sağlık sorunları ile alerjilere yol açan örümceklere karşı dikkatli şekilde yapılması gereken bir işlemdir. Kuytu alanlarda yaşamayı seven örümcekler, çok hızlı bir şekilde ağ örebildiği gibi, karanlık ve nemli alanlarda daha sık görülmektedir. Tehlikeli canlılar arasında bulunan ve ölümcül zehre sahip olan türleri de bulunan örümceklerin ülkemizde görülen türleri genellikle zehirsizdir. Ancak ev, iş yeri, bodrum, tavan arası gibi alanlarda sık görülen bu haşereleri yok etmek ve hijyenik bir ortam sağlamak için örümcek ilaçlaması yaptırmak şarttır.Bütün örümceklerde zehir bezleri bulunmakla birlikte pek azının zehri (örn. karadul, tarantula ) insanlar için tehlikelidir. Yine de bu haşerelere karşı bilinçsizce yaklaşarak, bu haşereleri yok etmek yerine örümcek ilaçlama firmaları tarafından profesyonel yardımlar alınmalıdır.


Örümceklerin doğal yaşam alanlarının yanı sıra kapalı alanlarda yuva yapmalarının temel nedeni olumsuz hava koşullarından korunmaktır. Doğada ağaç kavukları, taş aralıkları gibi gizil alanlarda yuva yapan bu haşereler iç mekanlara girerek; rüzgar, yağmur gibi olumsuz hava şartlarına karşı korunma sağlar. Ancak ördüğü ağlar ile hem kötü bir görüntü oluşturan hem de mite gibi zararlı canlıların çoğalmasına neden olan örümceklerden kurtulmak için örümcek ilaçlama yaptırmak büyük öneme sahiptir.


Sağlık Bakanlığı'ndan gereken tüm onaylara sahip firmamızdan ilaçlama hizmeti almak istediğiniz vakit bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz günün 24 saati sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

örümcek ilaclama
örümcek ilaclama