HİZMETLERİMİZ

Yılan İlaçlama


Bazı yılan türleri bünyelerinde ölümcül zehir barındırırlar. Bu canlılara karşı bireysel olarak mücadele vermek son derece tehlikelidir. Sağlık Bakanlığından onayı bulunan profesyonel yılan ilaçlama firmalarından destek almanız en güvenilir çözüm yoludur.Yılanların boyları yavruyken 13 cm civarındayken, ergin hale ulaştığında 9,5 cm kadar ulaşır. Fakat yılanların boyu için kesin bir rakam vermek doğru değildir. Çünkü esnek bir gövdeye sahip olan yılanların büyümeleri yaşam boyu sürmektedir. En büyük yılan türleri; Piton ve Anakonda olarak bilinmektedir. Yılanlar dünyanın her bölgesinde yaşayabilirler. Özelikle ağaçlık alanlarda ve ortamlarda yılan türleriyle sıklıkla karşılaşılmaktadır


Yılanlar soğukkanlı canlılar olduğundan dolayı üzerlerinde parazit barınmamaktadır. Kış uykusuna yatan yılanlar beslenmeden yaşayabilirler. Bu sürüngenler yaz ayının gelmesiyle avlanmak için uykudan uyanırlar. Ağız derisi çok esnek olan yılanlar bir koyunu bile yutabilecek güce sahiptirler. Etçil olarak beslenen bu canlılar ceylan, fare, geyik gibi hayvanları sıklıkla avlarlar. Toprak altları, duvar delikleri ve kayalık altlarında yılan yuvaları görülmektedir.


Yılan ile mücadele için firmamız gün boyu ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Yılan ilaçlama işini bireysel olarak yapmanız tehlikeli olabilir, çünkü bu sürüngenler zehirli canlılardır. Yılan sokmasına maruz kalındığı durumlarda hemen bir sağlık kuruluşuna başvurulmalı, ardından yılan ilaçlama ile bu duruma maruz kalınan alanlar temizletilmelidir.


Yılanlar da Üreme ve Çoğalma

Yılan yumurtlama yöntemi ile çoğalır. Yumurtalarını bedeni içerisinde taşır. Bu haşerelerde üreme ve çoğalma iki şekilde olur. Bazıları çiftleşme sırasında bedenini birbirine dolar. Bazıları ise çiftleşme sonrasında yumurtalar vücut içinde gelişir ve yılan canlı yavru doğurur. Yumurtalarını güvenli yerde saklayan yılarlardan kurtulmak sayılarının artmasına ve buna bağlı olarak zararlarının azalmasına engel olmak açısından önemlidir. Yılan ilaçlama hizmeti alınarak bu mümkün hale gelebilir.Firmamız haftanın 7 günü, günün 24 saati profesyonel hizmet sağlamaktadır.

yılan ilaclama
yılan ilaclama